Dranghek - 19 spijls - 2500 mm - grote/kleine voet - ± 20 kg

Dranghek - 19 spijls - 2500 mm - grote/kleine voet - ± 20 kg

Artikelnummer
151070020

    Thermisch verzinkt dranghek – type Vauban – met oog-/haakvergrendeling. Uitgevoerd met grote en kleine voet, dit zorgt voor een hoge stabiliteit, die in iedere richting te plaatsen is.

    Levertijd: 2-5 werkdagen
    € 134,00 Excl. BTW € 162,14 Incl. BTW

    Omschrijving

    Thermisch verzinkt dranghek, type Vauban, met oog-/haakvergrendeling.

    Het hek is voorzien van een grote en een kleine voet waardoor de hekken compact stapelbaar zijn en minder ruimte innemen tijdens opslag of transport. 

    Met de handige oog-/haakverbinding kunnen de hekken aan elkaar gekoppeld worden en in elke richting gezet worden.

    Dranghekken met grote en kleine voet kunnen in combinatie met dranghekken met rechte voet gebruikt worden.

    Kenmerken: • 19 spijlen, 16 mm Ø
    • voetspreiding groot 65 cm
    • voetspreiding klein 50 cm
    • in- en uitwendig thermisch verzinkt

    Conform de richtlijnen moeten verkeersborden boven het hek geplaatst worden. POL Heteren heeft hiervoor diverse systemen ontwikkeld om dit op eenvoudige wijze toe te passen.

    Ook voor opslag en transport van de dranghekken biedt POL Heteren diverse maatwerkoplossingen, bijvoorbeeld stapelbare rekken met voorzieningen voor de lepels van een heftruck. 


    Specificaties: 


    Model 19 spijls, grote/kleine voet

    Breedte 250 cm

    Hoogte 110 cm

    Reflectie zonder reflectie

    Gewicht 19 kg

     
     

    Dit dranghek is uitgevoerd met een grote en een kleine voet, waardoor de hekken compact en efficiënt stapelbaar zijn. Dit bespaart ruimte bij zowel opslag als transport.

    Dankzij de praktische oog-/haakverbinding zijn de hekken eenvoudig aan elkaar te koppelen en flexibel in elke gewenste richting te plaatsen. De hekken met grote en kleine voet zijn bovendien compatibel met hekken voorzien van een rechte voet.

    Specificaties:

    • 19 spijlen, Ø 16 mm

    • Voetspreiding groot: 65 cm

    • Voetspreiding klein: 50 cm

    • Thermisch verzinkt, zowel inwendig als uitwendig

    Voor opslag en transport levert POL Heteren tevens maatwerkoplossingen, zoals stapelbare rekken met uitsparingen voor de lepels van een heftruck.

    Specificaties

    Meer informatie
    Product typeDranghek - grote/kleine voet
    MateriaalThermisch verzinkt
    Afmeting (mm)2500x1100
    Gewicht (kg)20