Contactpagina POL Heteren bv

Onze algemene contactgegevens

Vestigingsadres
Poort van Midden Gelderland rood 15
6666 LS Heteren (NL)

Postadres
Postbus 33
6666 ZG Heteren (NL)

Telefoon: 026 - 47 90 111
E-mail:     info@pol.nl

Helpdesk website: 

Edwin Tesselhoff  •  06 34 34 65 66  •  edwin@pol.nl

Inschrijvingen & bankgegevens

Kamer van Koophandel
09033487

BTW-nummer
NL.0013.03.259.B01

Rabobank
IBAN NL89RABO0102078343
BIC   RABONL2U


Onze contactpersonen in uw regio

Verkeer & veiligheid, Werk in uitvoering

Verkeersborden, Straatnaamborden, parkeerpalen, afzetpalen, veilige oversteekplaatsen, veilige schoolomgevingen, snelheidsdisplays, afzetmateriaal, verkeerskegels, actieraamwerken

 

Paul Kruger

026 - 47 90 131

paul.kruger@pol.nl

Verkoop binnendienst

Gelderland, Brabant, Limburg & Zeeland

Arend van de Pol jr.

06 - 27 105 736

arend@pol.nl

Verkoop buitendienst

Gelderland

Klaas Rozeboom

06 - 54 323 784

klaas.rozeboom@pol.nl

Verkoop buitendienst

Brabant, Limburg & Zeeland


Robin Brouwer

026 - 47 90 132

robin.brouwer@pol.nl

Verkoop binnendienst

Regio Utrecht, Noord- & Zuid-Holland

Johan van Vulpen

06 - 53 188 142

johan.vanvulpen@pol.nl

Verkoop buitendienst

Utrecht, Noord- & Zuid-Holland


Mats van de Wouw

026 - 47 90 134

mats.vandewouw@pol.nl

Verkoop binnendienst

Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel & Flevoland

Martin Leemburg

06 - 35 118 196

martin.leemburg@pol.nl

Verkoop buitendienst

Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel & Flevoland

Carola Vermaten

026 - 47 90 135

carola.vermaten@pol.nl

Verkoop binnendienst Straatnaamborden

Nederland


Gebouw & terrein, Bewegwijzering

Bewegwijzering voor bedrijfsterrein en recreatie, signing, binnenbewegwijzering, aankleding buitenterrein

Jan-Willem Mol

026 - 47 90 141

janwillem.mol@pol.nl

Verkoop binnendienst

Nederland

Nick Gunsing

026 - 47 90 140

nick.gunsing@pol.nl

Verkoop binnendienst

Nederland

Edzard Bick

06 - 22 459 072

edzard.bick@pol.nl

Verkoop buitendienst

Nederland


Signalering, Hulpverlening

LED voertuigsignalering, werklampen, voertuigtoebehoren, inrichtingsmateriaal, zaklampen, arbo, hulpverleningsuitrusting

Marvin de Vries

026 - 47 90 151

marvin.devries@pol.nl

Verkoop binnendienst

Nederland

Berrie van der Sluis

026 - 47 90 154

berrie.vandersluis@pol.nl

Verkoop binnendienst

Nederland


Arend van de Pol

06 - 27 105 736

arend@pol.nl

Verkoop buitendienst

Limburg, Zeeland, Gelderland Zuid-Holland, Brabant & Utrecht-Zuid

Martin Leemburg

06 - 35 118 196

martin.leemburg@pol.nl

Verkoop buitendienst

Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Noord-Holland & Utrecht-Noord