Het officiële verkeersbord RVV A0260 geeft aan einde maximumsnelheid 60 km. Voorbij dit bord mag de normale maximumsnelheid gereden worden.
Verkeersbord A0260 met reflecterende folie
Dit Ultimate Signing™ verkeersbord is uitgevoerd in duurzaam aluminium met hoogwaardige reflecterende folie voor optimale zichtbaarheid en een lange levensduur. Deze prismatische retroreflecterende folie zorgt voor optimale zichtbaarheid in het donker en bij alle weersomstandigheden.
Verkeersbord A0260 is leverbaar in verschillende afmetingen:
Ø 600 mm - Binnen de bebouwde kom
Ø 800 mm - Buiten de bebouwde kom
Einde maximumsnelheid 60 km verkeersbord met dubbel omgezette rand
Het RVV verkeersbord A02 einde 60 km is uitgevoerd met een dubbel omgezette rand (DOR) voor extra stevigheid. In de rand zijn uitsparingen aangebracht voor montagebeugels. Het bord is hierdoor eenvoudig en stevig te bevestigen.
Verkeersbord A0260 conform NEN 3381
Verkeersborden van POL Heteren worden geproduceerd conform alle wettelijke eisen ten aanzien van sterkte, afmetingen, kleur, afbeelding en retroreflectie. Onze verkeersborden voldoen daarmee aan de Nederlandse norm NEN 3381, de Europese norm EN 12899-1 en zijn tevens voorzien van een CE-markering.