
Een nieuw hoofdstuk in de geschiedenis van POL Heteren
Op 23 juni 2022 hebbben Arend en Alexander van de Pol de aandelen van POL Heteren verkocht aan Scheybeeck. Hieronder een korte toelichting op deze overdracht.
Meteen het belangrijkste punt. Er zal letterlijk niets veranderen in onze onderlinge samenwerking en in de dienstverlening zoals u die van ons gewend bent. Ons assortiment en onze locatie blijven ongewijzigd en het contact met uw vertrouwde contactpersonen binnen POL blijft als vanouds doorlopen.
Ook het management van POL blijft hetzelfde. Met als enige wijziging dat adjunct-directeur Ruud van den Bree de functie van algemeen directeur van Alexander van de Pol zal overnemen. Alexander blijft wel nauw betrokken bij POL Heteren. Als lid van ons MT zal hij een adviserende en ondersteunende rol op zich nemen.
Goede match in verkeer en veiligheid
De basis van Scheybeeck uit Beverwijk is in het verleden gevormd door het familiebedrijf BUKO. Sinds de oprichting in 1962 is dit bedrijf uitgegroeid tot een dienstverlener van formaat in de bouw en wegenbouw. Tegenwoordig bestaat de groep uit drie bedrijven: BUKO Infrasupport, BUKO Transport en BUKO Waakt. Onder de paraplu van de Scheybeeck Groep vallen nog twintig andere Nederlandse (familie)bedrijven. Deze zijn actief in verhuur, onderhoud en service, technische dienstverlening, veiligheid, transport & logistiek, en bouw & ontwikkeling.
De nieuwe eigenaar heeft bewust voor POL gekozen. Zij zijn erg onder de indruk van onze professionele organisatie, het hoge kwaliteitsniveau en het complete aanbod van producten en diensten. POL past qua assortiment en klantenkring dan ook goed bij de andere zusterbedrijven.
Met vertrouwen de toekomst tegemoet
Wij zijn ervan overtuigd dat het voor ons bedrijf een hele positieve stap richting de toekomst is. Een prachtige kans om ons verder te ontwikkelen. Altijd met u, als klant, centraal in onze plannen. Zoals we al bijna 55 jaar doen en graag samen met u willen blijven doen. Met een breed assortiment producten en diensten voor verkeer en veiligheid. U blijven ontzorgen. U helpen bij de transitie naar een duurzame en verkeersveilige buitenruimte. Samen. U en wij. Graag!
Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op. Meer over deze overname leest u in dit persbericht.

Arend en Alexander van de POL ondertekenen het overnamedocument. Scheybeeck eigenaar Dick Burger kijkt toe.